Vodafonedan Çiftçi Kulübü

Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı’yla Vodafone’un ortaklaşa geliştirdiği yeni sosyal sorumluluk kampanyası, bugün yapılan toplantıyla açıklandı. Yeni tarife çiftçilere ne gibi avantajlar sunuyor?

Cep telefonu operatörleri arasında kızışan rekabet, firmaların prestij toplamak için farklı projelere başvurmasına neden oluyor. Vodafone yeni geliştirdiği sosyal sorumluluk kampanyasının çiftçileri hedef kitle olarak belirledi Firmanın, Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığıyla ortaklaşa geliştirdiği kampanya bugün yapılan basın toplantısıyla tanıtıldı.

Bakan’ın 3G ile konuşmaya katılan bir muhtarla yaptığı konuşma katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı

Vodafone Çiftçi Kulübü adını taşıyan proje kapsamında, çiftçilere özel konuşma tarifeleri uygulanacak, ayrıca üyeler kampanya dâhilindeki telefonları daha ucuza satın alabilecek. Bu kapsamda tarımla uğraşanların en ilgisini çekecek yenilik ise, operatörün çiftçiler ve bakanlık arasında haberleşme köprüsü olması.

Yeni yasalar, düzenlemeler mevzuatlar ve günlük hava durumu bilgisi, kulübe katılanlara SMS yoluyla bildirilecek. Toplantıda bir konuşma yapan Tarım Ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, çiftçilerin üretime fazlasıyla vakit harcadığı için, yapılan duyurulardan geç haberdar olduklarını belirtti. Ayrıca bakan, bu tarz projelere destek vermeye devam edeceğini de söyledi.

Kaynak SDN

Reklamlar
Vodafone, vodafone-ciftci-hatti, vodafonedan-ciftci-Kulubu, vodofone-ciftci-tarifesi kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: