Gamyun.Net Nedir?

Batak, bilardo, tavla, king ve okey vb. oyunları oynayabileceğiniz çok oyunculu bir online oyun sitesidir. Web sitesindeki hakkında sayfası aşağıdaki gibi bilgiler içeriyor

Gamyun.net 1999 itibariyle Türkiye yazılım sektöründe faaliyet gösteren iki girişimci tarafından faaliyete sokulmuş özgün oyun sitesidir. Yıllar içerisinde hem gelişen teknolojiye hızlıca entegre olmuş hem de gelişen Türk İnternet Sektörü içerisinde tanıtım faaliyetlerine devam etmiştir.

Biz bu yazıyı hazırladığımız günlerde (Temmuz 2007) üye sayımız 1.7 milyon gibi bir sayının üzerine çıkmış durumdadır. Günlük 250 binden fazla kişinin ziyaret ettiği sitemiz üyelerine kesintisiz olarak oyun ve eglence konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üyelerimizin %70 gibi baskın bir kitlesinin Türkiye’den olmasının yanında, %19 Avrupa, %6 Amerika ve diğer küçük dilimlerde ise Afrika, Arabistan ve Uzakdoğu üzerinden erişim yapması sayesinde oldukça geniş bir coğrafyadan ziyaretçi almaktadir.

Gamyun 2006 yılı içerisinde Türkiye’nin ilk ve tek multiplayer cep telefonu oyununu geliştirmiş ve halen bu alanda en büyük ve tek proje olarak çalışır halde üyelerine sunmaktadır.

İnternet dünyasında en büyük sorunlardan olan güvenlik ve yasal olmayan içerik konusunda yine tamamen kendi fikrimiz ve geliştirmemiz olan güvenlik uygulamalarıyla Gamyun üyelerine küfürsüz, sağlıklı bir oyun mecrası sunmaktadır. Mevcut operatör kadrosuyla da editoryal sorunlara en aktif destek veren sitelerden biri pozisyonundadır.

gamyum, gamyun, gamyun-okey-sitesi, gamyun-tanitim-makalesi, gamyun.net, gamyun.net-okey, gamyun.net-wiki-makalesi, gamyunnet, ganyum, okey, okey-oyna kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: