Saglikli Zayiflama Onerileri

Zayıflamak istiyorsunuz.Fakat fazla kilolardan kurtulutken sağlınızdanda olmamalısınız.Çünkü kilo vermeye çalışırken birçok kişi sağlığından oluyor.Buda çok büyün sorunlar oluşturuyor.Sağlıklı Zayıflama önerileri sayesınde, sağlığınızı koruyarak kilo verebilirsiniz.

Sağlıklı Zayıflama Önerileri

Kilo vermek için diyet yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bir uzmandan yardım alın. Arkadaşınıza kilo verdiren diyet listesi sizde tam tersi bir etki yaratabilir. Unutmayın ki, her insanın metabolizma hızı, kan değerleri, sindirim sistemi çalışması aynı değildir. Bir tanıdığım abc otunu kaynatıp içmiş, 1 ayda 15 kilo vermiş sözlerine kulaklarınızı kapatın. Siz, özel bir insansınız ve size özel diyet uygulamalısınız.

Çevrenizdeki insanların tepkilerini önceden ölçün. Diyet yapan kişileri nasıl davrandıklarını gözlemleyin. ”Bir dilim pastadan bir şey olmaz, şu asitli içeceğin ne zararı var, bir günlük diyeti bozmakla ne olur?” gibi cümlelerle diyet yapan kişiyi etkilemeye çalışıyorlarsa, diyet yaptığınızı o insanlardan saklayın. Aynı davranışları size de sergileyeceklerdir ve kararlı ilerlemenizde zorluk yaşatacaklardır.

Şok diyetlerden kendinizi sakının. 3 günde 3 kilo vereceğinizi iddia eden diyet listeleri sağlığınızı derinden etkiler. Ölüm diyetini bıraktıktan sonra verdiğiniz kilo aynı hızla geri alırsınız. Hatta bu kez, vermek daha da zorlaşır. Bu nedenle kısa vadeli düşünmek yerine sağlıklı ve bilinçli beslenmeyi yaşam biçimi haline getirin ve sabırlı olun.

Reklamlar
diyet, saglikli zayiflama onerileri, saglık, zayıflama kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: