Webrazzi Yeni Nesil Web Girişimleri

Türkiye ve dünyadaki yeni nesil web girişimlerini takip edildiği Webrazzi, Ağustos 2006′da Arda Kutsal tarafından kurucusu olduğu Crenvo Danışmanlık çatısı altında kurulmuştur. Türkiye ve dünyadadan internet alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Webrazzi Şubat 2008′den bu yana yeni yazarlara da kapılarını açmıştır.

Webrazzi aynı zamanda Teknorazzi, Blograzzi, Webrazzi Tv sitelerinden oluşan bir siteler ağının da ilk temsilcisidir.

Webrazzi.com, “Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Ticaret Ltd. Şti.” ticari ünvanı altında faaliyet göstermektedir.


Webrazzi editör ve yazarlarıyla iletişime geçmek için e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz.

 • Arda Kutsal
  Webrazzi’nin kurucusu ve editöru olan Arda Kutsal, Crenvo‘nun da Genel Müdürü’dür. Kendisi ile özel iletişime geçmek ya da hakkında detaylı bilgi almak için kişisel web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Erhan Erdoğan
  Erhan Erdoğan Analist Yazar olarak 25 Şubat 2008′de katıldı. Erhan Almanya merkezli sevenload.com video odaklı sosyal medya platformunda Proje Müdürü ve Evangelist olarak görev yapıyor ve sevenload Türkiye operasyonuyla ilgili faaliyetler yürütüyor.
  Genç yaşta global olarak sosyal medyada kendisine güzel bir yer edinen Erhan; birçok listede internetin etkili isimleri arasında gösteriliyor.
 • Ali Altuğ Koca
  Ali Altuğ Koca Webrazzi’ye Yazar olarak 28 Ekim 2008′de katıldı. Doğuş Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde son derslerini vermekte olan Altuğ, Crenvo bünyesinde Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktadır ve aynı zamanda Webrazzi’nin tüm teknik altyapısından da sorumludur.
 • Hasan Başusta
  Hasan Başusta, Yazar olarak Webrazzi bünyesine Mayıs 2009′da katıldı. 2006 yılından beri hasanbasusta.com adresinde pazarlama, reklamcılık ve yaratıcılık konularında blog yazıyor. Şu anda Adobe firmasına bağlı bağımsız danışman olarak çalışıyor.
 • Fırat Demirel
  Fırat Demirel, 23 Nisan 2009 günü Teknorazzi yazarı olarak Webrazzi ailesine katılmıştır. Devam eden mühendislik eğitimine rağmen 3 yıllık mobil ve internet teknolojileri ile yazarlık tecrübesine sahiptir. Mobil servisler ve sosyal ağlar üzerine yetkinliğinin yanında, internetin mobil geleceği, teknoloji dünyası ve sosyal medya trendlerine odaklanlanmıştır.
 • Kerem Özkan
  Kerem Özkan Webrazzi’ye Analist Yazar olarak 15 Ekim 2008’de katıldı. Halen Kaliforniya Üniversitesi’nin Irvine kampüsünde Cognitive Science üzerine doktora yapıyor. İnsanlarda görsel algının oluşumu, yapay zeka ve ergonomi konularında araştırmalarını sürdürüyor. Kerem, aynı zamanda TechCrunch’da araştırma asistanı olarak çalismakta ve CrunchBase’in içeriğinin düzenlenmesine yardım etmektedir.

Reklamlar
webrazzi, webrazzi.com, webrazzi.com-wiki-makalesi kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: