Blog Wolkanca Hakkinda Bilgi

Bu sitede Volkan Yılmaz(volkanyilmaz.com.tr) ve arkadaşları ile yazılar yazıyor, okurlar bu yazıların altına yorumlar yazıyorlar ve wolkanca ve arkadaşları bunu çok severek yapıyor.

Blog Wolkanca Türkiye’nin ilk ve tek blog markasıdır. Hem “W” hem de “V” ile yazılabilir, okunabilir(volkanca.com / wolkanca.com).

marka tescil belgesi - wolkanca

Bu sitede 3.500 kadar farklı konu, yaklaşık 30.000 farklı kullanıcı tarafından yapılmış 40.000 kadar da okur yorumu vardır.

Türkiye’deki en çok tıklanan, en çok bilinen, en çok takip edilen bloglardan biri bu şu an bakmakta olduğunuz sitedir. Genel takipçi kitlesi yine bu şekilde örnek alarak kendi blogunu oluşturmuş veya oluşturmak isteyenlerin yanısıra düzenli feed, e-posta vb. gibi aboneliklerle de takip ediliyor. Günde yaklaşık 20bin farklı kişi bu blogu tıklamakta, yaklaşık 4 yıldır milyonlarca kişi bu blogu okudu. 2008 yılında blog ödülleri yarışmasında ödül aldı. Çeşitli televizyon programlarında, radyo programlarında, dergi ve gazetelerde konu oldu.

Tüm bu gördüğünüz sayfa gibi sitedeki diğer tüm sayflar tamamen bağımsız, özgür ve hür düşünceleri ile yazan insanların klavyeleri ile yazıldı. Tüm giderlerini bu site kendisi karşılıyor ve Türkiye’nin en fazla tıklanan siteleri arasında 300. sıralarda yer almasından da belli olduğu üzere Türkiye’nin en fazla içeriğe sahip, en fazla okuyucuya sahip, en fazla marka bilinirliğine sahip blogudur.

Blogumuzda azami dikkatle Türkçe imla kurallarına dikkat etmeye çalışıp örnek olmak gibi bir misyonu yıllardır üzerimizde taşıyoruz. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarına ve bu yönde çalışmalara katkıda bulunuyoruz.

Blogun markası “wolkanca” dır, marka patent hakları Volkan Yılmaz’a aittir, blogda bulunan tüm yazı, görsel vs. içeriklerin yayıncı sorumluluğu Volkan Yılmaz’a aittir ve herhangi bir içerikle ilgili şikayetlerinizi Volkan Yılmaz’a iletişim sayfasında bulunan iletişim yollarını kullanarak iletebilirsiniz. Blog girdilerinin altında kullanıcı yorumları vardır, bu yorumlardan bu blog sorumlu değildir, yorumlar tamamen kullanıcıların kendi görüşleridir ve otomatik denetlemelerden geçerek yayınlanmaktadır, yorumlar hususunda yine herhangi bir şikayetiniz varsa bunu bize bildirebilirsiniz, tüm eklenen yorumların ip adresleri, e-posta adresleri, tarih, zaman gibi bilgileri sitemizin veritabanında saklanmaktadır. Ayrıca gizlilik, kullanım şartları sayfalarında kullanıcılara gerekli yasal uyarılar yapılmıştır.

Bu sitenin adresi blog.wolkanca.com‘dur, site blog.wolkanca.com adresi ile çalışmaktadır, bunula birlikte siteye ulaşılabilen “wolkanca” markasına bağlı diğer adresler şunlardır; wolkanca.com, volkanca.com, wolkan.ca, wolkanca.org, wolkanca.net, wolkanca.info, volkanca.org, volkanca.info. Bu adreslerden başka hiçbir adreste bizim yayınımız yoktur, lütfen bu adreslerden başka bir yerde bizim adımıza yayın yapan internet sitelerini bize iletişim sayfasından bildiriniz.

Sitede bulunan yazılar kullanım şartları sayfasında da yazıldığı gibi Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 lisansı ile korunmaktadır, sitede bulunan herhangi bir içeriği izinsiz, ticari amaçla kullananlar hakkında hukuki haklarımız vardır. Ticari olmayan kullanımlarda ise içeriğin bu sitede bulunduğu sayfasını belirtmek yeterlidir.

Bu sitede kullanıcılardan asla ücret ve bedel istenmez, tamamen ücretsizdir.

Bu sitenin tüm hakları Volkan Yılmaz’a ait olup başka hiçbir kurum, kişi bu site hakkında beyanat vermeye yetkili değildir, verenler hakkında hukuki, yasal haklarımız vardır. Volkan Yılmaz hakkında internet ortamında hiçbir kurum, kişi yazılı veya sözlü beyanat vermeye yetkili değildir, bu gibi durumlarda yine hukuki haklarımız vardır.

Bu hakkında sayfası, kullanım şartları sayfası, gizlilik sayfası sitenin tüm sayfalarında bulunmaktadır ve 8 Haziran 2009 tarihinden itibaren siteyi ziyaret etmiş tüm kullanıcılar bu yazılanları okumuş sayılırlar.

Daha fazla bilgi için iletişim sayfasından Volkan Yılmaz’a ulaşabilirsiniz.

Reklamlar
wolkanca, wolkanca blog, wolkanca blog sitesi, wolkanca.com, wolkanca.com wiki makalesi kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: