ADTECH İnteraktif Reklam Hizmetleri

PPC (Pay-per-Click – Klik Başına Ödeme), PPM (Pay-per-Impression – Gösterim Başına Ödeme) ve PPA (Pay-per-Acquisition – Satış/Aksiyon Başına Ödeme)… ADTECH size varolan tüm reklam tiplerini tek bir çatı altında ve en yüksek kazanç oranları ile sunmaktadır.
Web sitelerinin içerikleri ve formatları farklıdır. ADTECH, her içerik kategorisine ve formata göre reklam tipleri ve seçenekleri sunar ve “web siteniz ile uyumlu reklam tipi” politikası ile, yüksek reklam gelirlerini garanti eder.
Kategori yöneticilerimiz, web siteniz için ideal reklam tipi ve seçeneklerini bulmanızda size yardımcı olmaktan mutlu olacaklar.

PPA (Pay-per-Action/Acquisition)
Türkiye’nin ilk “Affiliate Networku” Ringofon temelleri üzerinde kurulan ADTECH, satış/aksiyon başına en yüksek ücretleri teklif ederek liderliğini korumaktadır.

PPC (Pay-per-Click)
ADTECH portföyünde, piyasa koşullarında oranlar ile “Tıklama Başına Ödeme” esaslı reklam seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle sitenizin içeriği ile uyumlu reklamlara yer verdiğiniz takdirde, bu reklam tipi ile en yüksek gelirleri elde edersiniz.

PPM (Pay-per-Impression)
Çok yakında ADTECH reklam tipleri arasında eklenecek olan “Gösterim Başına Ödeme” ile, yüksek trafikli web sitelerinizden maksimum geliri elde edebileceksiniz.

LAS (Leased Ad Space)
ADTECH, “Sabit Reklam Programı” ile web sitelerinizin reklam gelirlerini GARANTİ ediyor. Eğer siz de, özgün içerikli ve günlük 5.000+ tekil hitli bir web sitesine sahipseniz, sabit reklam programımız sizin için…

AD İnteraktif Reklam Hizmetleri Ticaret A.Ş.
Büyükdere Caddesi, 61 USO Center Kat:17 Maslak 34398 İstanbul TR
Teknik Destek : 0 212 330 01 31

Reklamlar
adtech, adtech interaktif reklam hizmetleri, adtech interaktif reklam hizmetleri wiki makalesi, adtech reklam kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: