ADPORT İnteraktif Reklam Hizmetleri

ADport genç bir firma olmasının heyecanını, derin sektör deneyimiyle sentezleyen yenilikçi ve yaratıcı bir profile sahip İstanbul merkezli bir firmadır. Ürün odaklı projelerin yanı sıra, farklı sektörlerden firmalar için ürettiği özel yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile farkını ortaya koymuştur. Her biri alanında uzman kişilerden oluşan ekibinin, yaptıkları analizler neticesinde müşteriyle birlikte ortaya koydukları ihtiyaçlara en uygun çözümleri, en güncel teknoloji ile en kısa sürede hayata geçirmeyi ilke edinmiştir. Akademik ve araştırmacı yaklaşımıyla, reklam ve internet reklamcılığı danışmanlığında Türkiye’deki öncü olmak yolunda emin adımlarla ilerleyen firmalardan biridir.

ADport, internet üzerinde reklam verenlerin ve yayıncıların daha verimli ve daha etkin bir şekilde e-pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmeleri amacıyla kurulmuştur.

AdPort, reklam verenlere ve yayıncılara minimum işlem maliyetleri ile maksimum faydaya ulaşabilecekleri bir online reklam platformu sunar.

ADport, reklam verenlerin yaptıkları harcamalarda birim başına maksimum geri dönüşü sağlamayı amaçladığı gibi yayıncı sitelere de reklam pazarından hak ettikleri payı elde etmelerini hedefler.

ADPORT İnteraktif Reklam Hizmetleri
Acıbadem Mahallesi Sayrayardı Caddesi Ömer Cemal Bey Sok. No:18
Yıldızbakkal Kadıköy İstanbul
Telefon: +90(216) 449 62 64 ( (pbx)
Fax: +90(216) 330 00 43

Reklamlar
adport, adport interaktif reklam hizmetleri, adport interaktif reklam hizmetleri wiki makalesi, adport reklam kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: